Programma jeugdscheidsrechters seizoen 2020-2021

Alle thuiswedstrijden vinden plaats in Sportcentum Gitek in Nuth. Graag een kwartier voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.

Bij verhindering zelf voor vervanging zorgen en de wijziging doorgeven aan Fabiënne Vankan via 0631345290. 

Datum Begintijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
04-10-2020 9:30 Wijnandia DC1 Vlug en Lenig DC2 Laura Ackermans +  Mex Coumans en Alieka Moonen
04-10-2020 10:45 Wijnandia D2 Vlug en Lenig D5 Linda Knarren
04-10-2020 11:45 Wijnandia D1 Vlug en Lenig DB2 Kyra Jacobs
         
25-10-2020 9:30 Wijnandia DC1 ESC'90 DC1 Wasiliki Hendrix
25-10-2020 10:45 Wijnandia D2 BDC'90 D2 LeeLoo Spierings + Amy Pelz en Jill Claessens
25-10-2020 11:45 Wijnandia D1 BDC'90 D1 Lisanne Boumans
25-10-2020 12:45 Wijnandia DB1 ESC'90 DB1 Fabiënne Vankan
         
08-11-2020 9:30 Wijnandia DC1 Brunssum DC1 Romée Neven
08-11-2020 10:45 Wijnandia D1 Brunssum D1 Wasiliki Hendrix + Noor Cox en Daphne Habets
08-11-2020 11:45 Wijnandia D2 Juliana D2 Nikki Jacobs
08-11-2020 12:45 Wijnandia DB1 LimMid DB1 Caro Thomassen
         
22-11-2020 9:30 Wijnandia DC1 Gemini/Esia DC1 Laura Ackermans + Eline Heijnen en Rune Kisters
22-11-2020 10:45 Wijnandia D1 MIC D1 Lisanne Boumans
22-11-2020 11:45 Wijnandia DB1 MIC DB1 Kyra Jacobs
22-11-2020 13:00 Wijnandia D2 Margraten D2 Lobke Houben
         
20-12-2020 9:30 Wijnandia DC1 Zwart Wit DC2 Romée Neven + Floor Mulkens, Amber Mulkens en Anouk van de Wetering
20-12-2020 10:45 Wijnandia D2 Noav D4 Claire Brouwers
20-12-2020 11:45 Wijnandia D1 BFC D2 Amber Croonen
20-12-2020 12:45 Wijnandia DB1 Noav DB2 Fabiënne Vankan
         
10-01-2021 9:30 Wijnandia D1 Vlug en Lenig D3 Mex Coumans
10-01-2021 12:00 Wijnandia D2 Gemini (V) D2 Alieka Moonen
10-01-2021 14:30 Wijnandia DB1 Gemini (V) DB1 Kyra Jacobs
         
24-01-2021 9:30 Wijnandia DC1 Sittardia DC2 Maud Croonen
24-01-2021 10:45 Wijnandia D2 BFC D3 Amy Pelz
24-01-2021 11:45 Wijnandia D1 Vlug en Lenig D4 Jill Claessens
24-01-2021 12:45 Wijnandia DB1 Zwart Wit DB1 Foek Phaipraphan
         
07-02-2021 9:30 Wijnandia D2 Olympia D1 Noor Cox
07-02-2021 10:30 Wijnandia D1 Noav D3 Daphne Habets
07-02-2021 11:30 Wijnandia DC1 Olympia (B) DC1 Maud Croonen
07-02-2021 15:45 Wijnandia DB1 Olympia DB1 Fabiënne Vankan
         
28-02-2021 9:30 Wijnandia DC1 MIC DC2 Sanne Vrolings
28-02-2021 10:45 Wijnandia D1 Born D2 Eline Heijnen
28-02-2021 11:45 Wijnandia D2 Zwart Wit D3 Rune Kisters
28-02-2021 12:45 Wijnandia DB1 Born DB1 Foek Phaipraphan
         
14-03-2021 9:30 Wijnandia DC1 SVM DC1 Nora Benchettouh
14-03-2021 10:45 Wijnandia D2 SVM D2 Romée Neven
14-03-2021 11:45 Wijnandia D1 SVM D1 Floor Mulkens
14-03-2021 12:45 Wijnandia DB1 BFC DB1 Caro Thomassen
         
28-03-2021 9:30 Wijnandia D1 Zwart Wit D2 Amber Mulkens
28-03-2021 10:30 Wijnandia DC1 Vilt/Be Quick DC1 Sanne Vrolings
 28-03-2021  11:45  Wijnandia D2  Vilt/Be Quick D1  Anouk van de Wetering
 geruba chocolade logo Logo sponsor Preuverie In de Wiesj 1 logo curfs fysio small

 Logo sponsor RR goed

 

 
logo transpo nuth  logo Rovi sport